Voor 23:30 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf € 20,-

Service en advies in onze winkels

SATA kabel

Met een SATA kabel sluit u een harde schijf aan op uw computer. Een SATA kabel is voor intern gebruik in uw computer. Een eSATA kabel is voor extern gebruik, bijvoorbeeld voor een externe harde schijf.

Montage adapter of bracket

Steeds vaker worden 2.5" harde schijven los verkocht. Door het kleine formaat passen ze uitstekend in een klein externe behuizing of in een laptop. Met een montage adapter kunt u een harde schijf op eenvoudig in de daarvoor bestemde plek in uw behuizing of systeemkast monteren.

Kabels en brackets

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

SATA-600

80014817 | VLCP73100R05

 
6,99
5,78 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad
  • Uitbreidingsbay voor 2,5" SSD's of HDD's
  • Inclusief SATA kabel, montagekit en een schroevendraaier
  • Meegeleverde software: Acronis True Image HD

20181254 | P-72002535-M-KIT

 
14,99
12,39 excl. BTW

Morgen bij u in huis
  • Met deze universele HDDCaddy vervangt u de dvd-speler van uw laptop voor 2e harde schijf/SSD

80010937 | 0023

 
19,95
16,49 excl. BTW
10,99
6,99
5,78 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

SATA III

80038376 | VLCP73250Y05

 
5,99
4,95 excl. BTW

Morgen bij u in huis
  • Single Sleeve
  • UV-reactive Sleeve
  • 18 AWG
  • 30 cm lang

80045300 | CA-8P-08

 
5,99
4,95 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

20692430 | VLCB73520V015

 
5,99
4,95 excl. BTW

Verwacht over 10 dagen, bestel nu!
  • Single Sleeve
  • UV-reactive Sleeve
  • 18 AWG
  • 30 cm lang

80045309 | CA-24P-02

 
8,99
7,43 excl. BTW

Morgen bij u in huis

SC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

20052108 | RL3651

 
9,-
7,44 excl. BTW

Morgen bij u in huis

ST, ST, Oranje, 2 m

20052033 | RL1002

 
9,-
7,44 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

20693185 | VLCP73250Y10

 
7,99
6,60 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

DVI, HDMI

80030933 | 90YE0030-B001U0

 
2,95
2,44 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

VGA

80030934 | 90YE0030-B002U0

 
2,95
2,44 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

DeLOCK 83657, Mannelijk/vrouwelijk, Multi

80044395 | 83657

 
2,95
2,44 excl. BTW

Morgen bij u in huis

SC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

20052051 | RL2001

 
3,-
2,48 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

EPS 8-pin / 2x Molex 4-pin

80035704 | VLCP74400V015

 
4,99
4,12 excl. BTW

Morgen bij u in huis

Advanced Cable Technology RL2002, SC, ST, Oranje, 2 m

20052052 | RL2002

 
5,-
4,13 excl. BTW

Morgen bij u in huis

Valueline VLCP74020V015, 0,15 m, Molex (4-pin), 2 x Molex (4-pin), Mannelijk/vrouwelijk, Zwart, Rood, Wit, Geel, 115 mm

20693199 | VLCP74020V015

 
6,99
5,78 excl. BTW

Morgen bij u in huis

Valueline P4 - Molex, 0.15m, 0,15 m, ATX (4-pin), Molex (4-pin), Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Geel, 20 mm

20693207 | VLCP74340V015

 
6,99
5,78 excl. BTW

Morgen bij u in huis | Bekijk winkelvoorraad

Valueline VLCP74000V015, Mannelijk/vrouwelijk, Molex (4-pin), Molex (4-pin), Zwart, Rood, Wit, Geel, Polyvinyl chloride (PVC)

80037020 | VLCP74000V015

 
7,99
6,60 excl. BTW