Acer Aspire 17 Pro A17-51M-55TR
  • 17,3 inch Full-HD beeldscherm
  • Intel® Core™ 5 120U processor
  • 16 GB werkgeheugen
  • 512 GB SSD
  • Intel® Graphics (onboard)
Wordt met adapter geleverd
899,-
742,98 excl. BTW
 Nog één op voorraad, vrijdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Betaal achteraf of
Informatie
Intel Core 5
Processorfamilie
Intel Core 5
Onboard
Videokaart model
Onboard
16 GB
Intern geheugen
16 GB
512 GB
Opslagcapaciteit SSD
512 GB
Windows 11 Pro
Type besturingssysteem
Windows 11 Pro
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi standaard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Specificaties
Merk:
Acer
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
NX.J02EH.007
Aansluitingen
Gecombineerde hoofdtelefoon/microfoon aansluiting:
HDMI poort(en):
1
HDMI versie:
2.1
USB 2.0 poort(en):
USB 3.1 (Gen 1) type A poort(en):
2
USB 3.1 (Gen 1) type C poort(en):
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Ingebouwde microfoon:
Beeldscherm
HD Type:
Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding:
16:9
Resolutie:
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal:
17.3"
Schermdiameter in centimeters:
43,9 cm
Schermformaat:
17"
Touchscreen:
Type paneel:
IPS
Verversingsfrequentie:
60 Hz
Besturingssysteem/software
Architectuur besturingssysteem:
64-bit
Type besturingssysteem:
Camera
Camera voorzijde:
Energie
Aantal Watt-Uur Accu:
50 Wh
AC adapter vermogen:
65 W
Accutechnologie:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Fysieke eigenschappen
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Breedte:
402,1 mm
Diepte:
256,5 mm
Gewicht:
2,09 kg
Hoogte:
18 mm
Kabelslot type:
Kensington
Kleur:
Steel Grey
Kleur van het product:
Grijs
Model:
Clamshell
Modellijn:
Aspire
Type uitvoering:
Notebook
Geheugen
Geheugen form factor:
Geheugentype:
LPDDR5-SDRAM
Intern geheugen:
Maximaal intern geheugen:
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC adapter:
Netwerk & Communicatie
10G ondersteuning:
Aantal Wifi antennes:
2x2
Bluetooth:
Mobiele netwerkverbinding:
Wi-Fi standaard:
Opslagmedia
Aantal SSDs:
1
Opslagcapaciteit SSD:
SSD-interface:
M.2, PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit:
Type opslag media:
SSD
Processor
Aantal cores:
10
Aantal threads:
12
Cache:
12 MB
Grafische processor:
Intel Graphics
Processor cache level:
L3
Processor model:
120U
Processor type:
Processor-fabrikant:
Intel
Processorfamilie:
Processor-kloksnelheid:
1,4 GHz
Processor-kloksnelheid (Boost):
5 GHz