Acer Aspire Lite AL14-32P-36GQ
Acer Aspire Lite AL14-32P-36GQ
  • 14 inch WUXGA beeldscherm
  • Intel® Core™ 3 N355 processor
  • 8 GB werkgeheugen
  • 512 GB SSD
  • Intel® Graphics (onboard)
Wordt met adapter geleverd
458,-
378,51 excl. BTW
 Dinsdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
  • Uitstekend 13521 beoordelingen
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden. Geen avondlevering mogelijk.
Betaal achteraf of
Informatie
Intel Core 3
Processorfamilie
Intel Core 3
Onboard
Videokaart model
Onboard
8 GB
Intern geheugen
8 GB
512 GB
Opslagcapaciteit SSD
512 GB
Windows 11 Home
Type besturingssysteem
Windows 11 Home
Wi-Fi standaard
Deze laptop is uitgerust met een Intel Core 3 N355-processor met een basiskloksnelheid van 1,9 GHz, wat zorgt voor vlotte prestaties bij alledaagse taken. Het 14 inch WUXGA-beeldscherm met een resolutie van 1920 × 1200 pixels biedt extra verticale werkruimte en scherpe, heldere beelden. Met 8 GB LPDDR5-werkgeheugen en een snelle 512 GB SSD start het systeem snel op en kun je soepel multitasken.
Specificaties
Merk:
Acer
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
NX.D1TEH.001
Aansluitingen
Gecombineerde hoofdtelefoon/microfoon aansluiting:
HDMI poort(en):
1
USB 2.0 poort(en):
USB 3.2 (Gen 1) Type A poort(en):
1
USB 3.2 (Gen 1) Type C poort(en):
USB 3.2 (Gen 2) Type C poort(en):
2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus:
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Aantal microfoons:
Ingebouwde microfoon:
Beeldscherm
HD Type:
WUXGA
Oorspronkelijke beeldverhouding:
16:10
Resolutie:
1920 x 1200 Pixels
Schermdiagonaal:
14"
Schermdiameter in centimeters:
35,6 cm
Schermformaat:
14"
Touchscreen:
Type paneel:
IPS
Besturingssysteem/software
Type besturingssysteem:
Camera
Camera shutter:
Privacysluiter
Camera voorzijde:
Privacycamera:
Energie
Aantal Watt-Uur Accu:
45 Wh
AC adapter vermogen:
65 W
Accutechnologie:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Fysieke eigenschappen
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Gewicht:
1,2 kg
Kabelslot type:
Kensington
Kleur:
Light Silver
Kleur van het product:
Zilver
Model:
Clamshell
Modellijn:
Aspire
Type uitvoering:
Notebook
Geheugen
Geheugentype:
LPDDR5-SDRAM
Intern geheugen:
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC adapter:
Netwerk & Communicatie
Bluetooth:
Mobiele netwerkverbinding:
Wi-Fi standaard:
Opslagmedia
Aantal SSDs:
Geheugenkaartlezer:
NVMe:
Ondersteunde geheugenkaarten:
MicroSD (TransFlash)
Opslagcapaciteit SSD:
SSD-interface:
PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit:
Type opslag media:
SSD
Processor
Aantal cores:
8
Aantal threads:
8
Cache:
6 MB
Grafische processor:
Intel Graphics
Processor cache level:
L3
Processor model:
N355
Processor type:
Processor-fabrikant:
Intel
Processorfamilie:
Processor-kloksnelheid:
1,9 GHz
Processor-kloksnelheid (Boost):
3,9 GHz