Corsair Vengeance CMK32GX5M2B6400Z32 32GB - DDR5 - DIMM
  • DIMM module
  • 2 x 16 GB werkgeheugen
  • Cas Latency 32
  • DDR5
  • 6400 MHz kloksnelheid
599,-
Laagste prijs 30 dagen
559,-
461,98 excl. BTW
 Op voorraad, zaterdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Betaal achteraf of
Informatie
Corsair Vengeance DDR5 - Krachtig geheugen voor maximale prestaties
Intel XMP-ondersteuning voor eenvoudige optimalisatie
Dankzij Intel Extreme Memory Profile (XMP) ondersteuning kun je met één muisklik in de BIOS de optimale prestatie-instellingen activeren. Dit maakt overklokken eenvoudig en toegankelijk, zelfs voor gebruikers zonder uitgebreide technische kennis. Het systeem herkent automatisch de geheugenconfiguratie en past de instellingen aan voor de beste balans tussen snelheid en stabiliteit. De modules werken op een efficiënte spanning van 1.1V, wat bijdraagt aan een lager energieverbruik.
DDR5-technologie in 288-pin DIMM formaat
Specificaties
Merk:
Corsair
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
CMK32GX5M2B6400Z32
Afmetingen en gewicht
Gewicht:
130 g
Energie
Voltage:
1.1 V
Fysieke eigenschappen
Kleur van het product:
Zwart
Geheugen
CAS latency:
32
ECC:
Geheugen form factor:
288-pin DIMM
Geheugenlayout:
2 x 16 GB
Geheugentype:
DDR5
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kloksnelheid:
4800 MHz