GIigabyte GO27Q24G 27" Quad HD 240Hz OLED
  • 27.0 inch (68.6cm)
  • W-OLED paneel (2560 x 1440 pixels)
  • 0.03 ms responstijd
  • 240 Hz refresh rate
  • 1x DisplayPort, 2x HDMI
429,-
354,55 excl. BTW
 Wordt vandaag verwacht, bestel nu!
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Betaal achteraf of
Informatie
De Gigabyte GO27Q24G is een 27 inch gaming monitor met een W-OLED paneel en een Quad HD resolutie van 2560 x 1440 pixels. Dit scherm is ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar een vloeiende en scherpe beeldweergave. De monitor heeft een strak zwart design en biedt dankzij het antireflectiescherm een prettige kijkervaring in verschillende lichtomstandigheden. De verstelbare standaard maakt het mogelijk de monitor in hoogte aan te passen, te kantelen, te draaien en te pivoteren voor een optimale werkhouding.
Razendsnelle beeldverversing voor gamers
De monitor beschikt over een verversingsfrequentie van 240Hz en een responstijd van slechts 0,03 milliseconden, waardoor bewegende beelden uiterst vloeiend worden weergegeven. Ondersteuning voor AMD FreeSync Premium en Nvidia G-SYNC Compatible zorgt voor een soepele synchronisatie tussen de monitor en de videokaart, wat schermscheuren en haperingen minimaliseert. Het W-OLED paneel levert een contrastverhouding van 1.500.000:1 en ondersteunt HDR voor een indrukwekkende beeldkwaliteit.
Uitgebreide aansluitingsmogelijkheden en ergonomie
De Gigabyte GO27Q24G is voorzien van twee HDMI 2.1 poorten en een DisplayPort 1.4 aansluiting, waardoor meerdere apparaten eenvoudig kunnen worden aangesloten. Een hoofdtelefoonaansluiting is aanwezig voor audio. De monitor ondersteunt USB Power Delivery en is VESA-mount compatibel met een 100 x 100 mm patroon. Een Kensington kabelslot houdt de monitor veilig op zijn plaats.
Specificaties
Merk:
Gigabyte
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
GO27Q24G
Aansluitingen
Audio-uitgangen:
1
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Display poort versie:
1.4
Display poort(en):
1
HDMI:
HDMI poort(en):
2
HDMI versie:
2.1
Hoofdtelefoon:
USB Power Delivery:
Audio
Ingebouwde luidsprekers:
Beeldscherm
Aantal kleuren:
1.07B
Antireflectiescherm:
Beeldschermdiagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Beeldverhouding:
16:9
Contrast ratio:
HD Type:
QHD
HDR-ondersteuning:
Helderheid:
275 nits
Kijkhoek horizontaal:
178 graden
Kijkhoek verticaal:
178 graden
Kleurbereik:
99 procent
Kleurdiepte:
10 Bit
Pixelpitch:
0.229 mm
Resolutie:
2560 x 1440 pixels
Responstijd:
0.03 ms
RGB-kleurruimte:
DCI-P3
Touchscreen:
Type paneel:
W-OLED
Verticale grootte beeld:
33 cm
Verversingsfrequentie:
240 Hz
Camera
Ingebouwde camera:
Energie
Energielabel:
E
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur:
27 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur:
21 kWu
Frequentie:
50/60 Hz
Input voltage:
100 - 240 V
Stroomverbruik:
36 W
Stroomverbruik (in standby):
0,5 W
Stroomverbruik (indien uit):
0,3 W
Ergonomie
Hoek schuine stand:
-5 - 21°
Horizontaal draaibaar:
15 - 15°
In hoogte verstelbaar:
Kantelbaar:
Pivot hoek:
0 - 90°
Rotatie:
Scharnier:
VESA-mount ondersteuning:
VESA-Standaard:
100 x 100
Fysieke eigenschappen
Breedte:
604.4 mm
Diepte:
187.5 mm
Geschikt voor:
Gaming
Gewicht:
5.60 kg
Hoogte:
526.5 mm