Iiyama ProLite XUB2493HS-B6 - 23.8"
  • 23,8 inch
  • Full HD IPS beeldscherm (1920 x 1080)
  • 0,5 ms responstijd
  • 100 Hz refresh rate
  • Aansluitingen: DisplayPort, HDMI
118,74
98,13 excl. BTW
 Op voorraad, zaterdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Informatie
24" IPS 3-zijdige randloze monitor met in hoogte verstelbare voet
Het stijlvolle edge-to-edge ontwerp maakt de ProLite XUB2493HS perfect voor multi-monitor set-ups. De IPS-paneeltechnologie biedt een nauwkeurige en consistente kleurweergave met brede kijkhoeken. Dankzij de hoge contrast- en helderheidswaarden levert de monitor uitstekende prestaties voor fotografisch en webdesign. Uitgerust met luidsprekers, een hoofdtelefoonaansluiting, HDMI- en DisplayPort-aansluitingen, een blauwlichtreductiefunctie om vermoeidheid van de ogen te verminderen en een ergonomische, in hoogte verstelbare standaard van 150 mm voor optimaal gebruikscomfort, maken deze 24'' monitor een uitstekende keuze voor zowel multi-monitorconfiguraties als kantoortoepassingen.
Specificaties
Merk:
iiyama
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
XUB2493HS-B6
Aansluitingen
Display poort(en):
1
HDMI:
HDMI poort(en):
1
Hoofdtelefoon:
1, Ja
Afmetingen en gewicht
Gewicht met voet:
5,1 kg
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Gemiddeld vermogen:
2 W
Ingebouwde luidsprekers:
Beeldscherm
Aantal kleuren:
16,7 miljoen kleuren
Beeldschermtype:
Breedbeeld
Beeldverhouding:
16:9
Contrast ratio:
1300:1
Contrast ratio (dynamisch):
Digitale horizontale frequentie:
30 - 115 kHz
Display technology:
LED
HD Type:
Full HD
Helderheid:
250 nits
Horizontale grootte beeld:
52,7 cm
Kijkhoek horizontaal:
178°
Kijkhoek verticaal:
178°
Pixelpitch:
0,275 x 0,275 mm
Resolutie:
1920 x 1080 Pixels
Responstijd:
0,5 ms
Schermdiagonaal:
23.8"
Schermdiameter in centimeters:
60,5 cm
Schermformaat:
23"
sRGB dekking:
96 procent
Type paneel:
IPS
Verticale grootte beeld:
29,6 cm
BIOS
ACPI version:
Bedrijf
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten:
CE, EAC, ErP, PSE, REACH, RoHS, TCO, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR):
E
Energielabel:
E
Frequentie:
50/60 Hz
Input voltage:
100 - 240 V
Stroomverbruik:
16 W
Stroomverbruik (in standby):
0,5 W
Stroomverbruik (indien uit):
0,3 W
Ergonomie
Hoek schuine stand:
5 - 23°
Hoogte verstelbaarheid:
15 cm
Horizontaal draaibaar:
In hoogte verstelbaar:
Pivot hoek:
0 - 90°
Rotatie:
Scharnier:
VESA-mount ondersteuning:
VESA-Standaard:
100 x 100 mm
Fysieke eigenschappen
Beeldscherm vorm:
Flat
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Breedte apparaat (met standaard):
539,5 mm
Diepte apparaat (met standaard):
209,5 mm
Geschikt voor:
Zakelijk
Hoogte apparaat (met standaard):
493 mm