Philips 1000 serie 27E1N1100A/00 - 27"
  • 27 inch - FreeSync
  • Full HD IPS beeldscherm (1920 x 1080)
  • 4 ms responstijd
  • 100 Hz refresh rate
  • Aansluitingen: VGA, HDMI
89,-
Laagste prijs 30 dagen
85,-
70,25 excl. BTW
 Op voorraad, zaterdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Betaal achteraf of
Informatie
Specificaties
Merk:
Philips
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
27E1N1100A/00
Aansluitingen
Audio-ingangen:
Audio-uitgangen:
HDMI:
HDMI poort(en):
1
HDMI versie:
1.4
USB poort(en):
VGA (D-Sub) poort(en):
1
Afmetingen en gewicht
Gewicht (zonder voet):
3,58 kg
Gewicht met voet:
4 kg
Hoogte (zonder voet):
357 mm
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers:
2
Gemiddeld vermogen:
4 W
Ingebouwde luidsprekers:
Beeldscherm
Aantal kleuren:
16,7 miljoen kleuren
Antireflectiescherm:
Backlight type:
W-LED
Beeldschermtype:
Breedbeeld
Beeldverhouding:
16:9
Contrast ratio:
1300:1
DDC/CI:
Digitale horizontale frequentie:
30 - 115 kHz
Digitale verticale frequentie:
48 - 100 Hz
Display technology:
LCD
Frequentiebereik horizontaal:
30 - 85 kHz
Frequentiebereik verticaal:
48 - 60 Hz
HD Type:
Full HD
Helderheid:
250 nits
Horizontale grootte beeld:
59,8 cm
Kijkhoek horizontaal:
178°
Kijkhoek verticaal:
178°
Pixeldichtheid:
81,59 ppi
Pixelpitch:
0,3114 x 0,3114 mm
Resolutie:
1920 x 1080 Pixels
Responstijd:
4 ms
Responstijd (snel):
1 ms
Schermdiagonaal:
27"
Schermdiameter in centimeters:
68,6 cm
Schermformaat:
27"
Type paneel:
IPS
Verticale grootte beeld:
33,6 cm
Verversingsfrequentie:
100 Hz
BIOS
ACPI version:
Thuis
Camera
Ingebouwde camera:
Eisen aan de omgeving
Hoogte bij gebruik:
0 - 3658 m
Hoogte bij opslag:
3658 - 12192 m
Relatieve luchtvochtigheid:
20 - 80 procent
Temperatuur bij gebruik:
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag:
-20 - 60 °C
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR):
Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR):
D
Energielabel:
D
Frequentie:
Input voltage:
100 - 240 V
Stroomverbruik:
18,8 W
Stroomverbruik (in standby):
0,5 W
Stroomverbruik (indien uit):
0,3 W
Ergonomie
Hoek schuine stand:
-5 - 20°
VESA-mount ondersteuning:
VESA-Standaard:
100 x 100 mm
Fysieke eigenschappen
Beeldscherm vorm:
Flat
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot:
Breedte apparaat (met standaard):
617 mm
Diepte apparaat (met standaard):
211 mm
Geschikt voor:
Thuisgebruik
Hoogte apparaat (met standaard):
457 mm