Ubiquiti Networks PoE Injector POE-24-12W-G
  • Gigabit RJ-45 poorten: 2
  • 10/100/1000 Mbps
  • PoE
10,95
9,05 excl. BTW
 Nog één op voorraad, zaterdag bij je in huis
De eerste 50 Tweakers shopreviews maken kans op een PS5
Check voorwaarden
Informatie
Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE Adapter & Injector
  • Output Voltage: 24VDC@0.5A
  • Input Voltage: 100-240VAC @ 47-63Hz
  • Input Current: 0.3A @ 120VAC, 0.2A @ 240VAC
  • Gigabit: ja
  • Inclusief stroomsnoer
Specificaties
Merk:
Ubiquiti
Productnummer:
Artikelnummer fabrikant:
POE-24-12W-G
Aansluitingen
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten:
2
Certificaten
Certificering:
IEC 60950-1:2005+A1 , UL60950-1 , EN55022:2010, EN55024:2010 , FCC Class B
Energie
AC adapter frequentie:
Ingangsspanning:
Power over Ethernet (PoE):
Fysieke eigenschappen
Afmetingen (BxDxH):
84 x 87 x 29,2 mm