Voor 23:30 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf € 50,-

Service en advies in onze winkels

Intronics Glasvezel kabel - 1,5 meter - RL3651

Verlanglijst
Intronics Glasvezel kabel - 1,5 meter - RL3651
SC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel
9,-
 
7,44 excl. BTW
 Op voorraad, Morgen bij u in huis
 Ook snel op voorraad in onze winkels
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • 14 dagen bedenktijd
  • Gratis afhalen in onze winkels
  • Op werkdagen voor 23:30 besteld, morgen in huis!

Informatie

Geen beschrijving beschikbaar.

Specificaties

Merk:
Intronics
Productnummer:
20052108
Artikelnummer fabrikant:
RL3651

Aansluitingen

Connector 1 form factor:
SC
Connector 2:
SC
Full duplex:

Fysieke eigenschappen

Diameter:
50/125 µm
Kleur van de cover(s):
Blauw
Lengte snoer:
1,5 m

Reviews

0 review(s)
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product, ben een van de eerste om een review over dit product te schrijven. Klik hier om een review te schrijven.

Alternatieven

Voor dit product zijn er geen alternatieven beschikbaar.

Winkelvoorraad